wnętrze projekt architekt

Specjalizuje się w projektowaniu... ale co to oznacza i dlaczego warto wybrać nasz projekt.


PIERWSZE SPOTKANIE


Każdego zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie w naszej pracowni lub chętnie przyjedziemy do klienta. Warto się wzajemnie poznać ponieważ liczymy na synergię i współprace z Twojej strony. Chcemy poznać Twoje potrzeby, wymagania i marzenia. Po spotkaniu zawsze powstaje wstępna koncepcja oraz wycena prac projektowych a także kosztorys realizacji! Dopiero po tym etapie kiedy masz pewność, że wybrałeś właściwego projektanta podpisujemy umowę i przystępujemy do pracy nad koncepcją.

PROJEKT KONCEPCYJNY


Przechodzimy od inspiracji do wizji. Za pomocą wizualizacji oraz rzutów i innych rysunków chcemy Ci pokazać Twoje przyszłe wnętrze lub obiekt. Dobieramy materiały i rozwiązania, których większość zobaczysz na żywo co ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji. Jesteśmy kreatywni, lubimy eksperymentować i nie boimy się przekraczać granic, ale jednocześnie pilnujemy budżetu.

PROJEKT WYKONAWCZY


Po akceptacji koncepcji przystępujemy do wykonania dokumentacji wykonawczej czyli całkiem grubego wydawnictwa ze szczegółowymi rysunkami dzięki którym możliwa będzie bezproblemowa realizacja. Zobacz jak wygląda przykładowy projekt.

REALIZACJA I NADZÓR


Posiadając projekt wykonawczy możesz przystąpić do realizacji zadania ale nie będziesz sam. Niezależnie od tego czy powierzysz realizacje naszej ekipie zawsze jesteśmy do dyspozycji i czuwamy nad właściwym wykonaniem prac. Potrafimy rozwiązywać problemy i nie chowamy głowy w piasek.

ZADANIE SPECJALNE KTÓRE LUBIMY


Małe wnętrze - jak zmieścić tak wiele na tak niewielu metrach aby wszyscy byli zadowoleni
Łączenie mieszkań - zobacz jak możemy Ci pomóc jeśli nie chcesz się przeprowadzać ale powiększyć swoje mieszkanie.
Mieszkanie w starej kamienicy- podpowiemy co można i warto zachować, a gdzie czekają pułapki i niespodzianki.Dzięki naszemu doświadczeniu zachowasz klimat zabytkowego wnętrza połączony ze współczesnymi udogodnieniami.
Adaptacje- biuro w mieszkaniu? mieszkanie w warsztacie? hostel w stodole? restauracja w bramie? Tak! wiemy jak to zrobić!!


ZADZWOŃ, NAPISZ, PIERWSZA KONSULTACJA JEST ZAWSZE BEZPŁATNA

projekty wnętrz